Project Description

Se společnostmi v oblasti IT jsme dlouhou dobu pracovali na bázi partnerství. Nyní nastal čas vymyslet produkt, který má smysl a usnadní práci lidem v tomto rychle se rozvíjejícím prostředí.

Neplaťte přesčasy, radši podpořte efektivitu práce

K vývoji softwaru dnes potřebujete víc, než jen pár šikovných programátorů. U složitějších projektů máte na starosti celé týmy architektů, techniků, analytiků i testerů. K tomu přidejte stále kratší termíny a zvyšující se náročnost požadavků. Jak efektivně řídit takové rozsáhlé projekty?

S využitím dynamické simulace rychle a snadno zjistíte, jak vytížené budou týmy v průběhu času i kolik jich bude v jednotlivých fázích potřeba. Problémy, jako je překročení nákladů, nedodržení termínů či nákladné vícepráce, pro vás budou minulostí.

Nejvýkonnější způsob, jak členům týmu přidělovat práci

Přijímáte desítky či stovky požadavků každý týden? Hromadí se vám nezpracované tikety v helpdeskovém systému? Použijte aplikaci, která spolehlivě rozdělí práci členům týmu za vás.

Simulátor sám vybere nejvhodnějšího pracovníka podle požadavků na konkrétní úkol. Tomu, který je schopen ho vyřešit a na základě aktuálního vytížení ho splní jako první. A vy ušetřený čas využijete jinde.

Vytížení jednotlivých členů týmu sledujete na panelu, který se aktualizuje s každou změnou. Současně vidíte, zda stíháte splnit všechny požadované termíny za odpovídající cenu. Se simulátorem budete mít neustálou kontrolu nad výsledky práce. Spolehněte se na užitečný nástroj, který podpoří vaše podnikání.

Chcete zvýšit efektivitu řízení a úspěšnost nových projektů? Napište nám email nebo zavolejte.

Chcete se o simulátorech pro IT dozvědět více? Napište nám e-mail nebo zavolejte.

Kontaktovat